Karty Pokemon

Pravidla, novinky a produkty hry Pokémon

Publikoval cmus2 On Červenec - 30 - 2013 0 Comment

Výzvy, duely a bitky o Unova otvárajú Tvoji novú kapitolu hranie v sade Pokémon TCG: Black & White-Plasma Blast! Po boku Viriziona-EX veď útok proti zákernému tímu Plasma a ich spojeným silám Dialga-EX a Palkia-EX! Víťazstvo je na dosah ruky, ale je čas na ten najťažší test .. mocný a tajomný Genesect-EX prichádza na scénu podporovaný zničujúcimi ACE SPEC kartami, ktoré mu pridajú útoky! Tréneri, je na čase prelomiť ľady!

Nová edícia Pokémon Plasma Blast vychádza v stredu 14. augusta, bude obsahovať cez 100 nových kariet, 4 nové silné trénerskej karty ACE SPEC, 11 nových Pokémonov-EX vrátane 5ti full-artových kariet Pokémonov a mnoho ďalšieho!

Z novej edície Pokémon Black and White – Plasma Blast, ktorá pôjde do predaja 14.8. si môžete v našom eshope Veselý drak predobjednať nasledujúci sortiment:

1) Pokémon Black and White – Plasma Blast Booster – 3.71 €
Booster obsahuje 10 náhodných kariet. Boostery sú určené hráčom, ktorí už zvládnu postaviť svoj vlastný balíček. Obsahujú náhodne namiešané karty, ktoré môžu priniesť hráčom úplne nové možnosti v budovaní balíka i stratégií. V Boosteroch sa skrývajú karty, ktoré nemôžu hráči získať v predkonštruovaných balíčkoch. V boosteroch môžu hráči nájsť aj špeciálne metalické karty. Novo nájdete v každom boosteri kód pre booster zadarmo na Pokémon TCG Online.

2) Pokémon Black and White – Plasma Blast 3 Pack Blister – 10.79 €
Špeciálne darčekové balenie zberateľskej kartovej hry Pokémon. Nová edícia Black and White – Plasma Blast je tu!
Tri boostery Pokémon Black and White – Plasma Blast + minca + PROMO karta, ktorú inde nenájdete? To stojí za to!

3) Pokémon Black and White – Plasma Blast 5xBooster + 1 ZADARMO – 18.54 €
Pack obsahuje 5 boosterov kartovej hry Pokémon Black and White – Plasma Blast + 1 booster Pokémon Black and White – Plasma Blast ZADARMO!

4) Pokémon Black and White – Plasma Blast 18 boosterov + krabice – 60.38 €
Pack obsahuje 18 boosterov kartovej hry Pokémon Black and White – Plasma Blast + praktickú krabicu na karty!

Pokémon Black and White - Plasma Blast Booster Pokémon Black and White - Plasma Blast 3 Pack Blister Pokémon Black and White - Plasma Blast 5xBooster + 1 ZDARMA

5) Pokémon Black and White – Plasma Blast Booster Box – 108.29 €
Boostery môžete kúpiť jednotlivo po kusoch alebo v booster boxe / displayi, ktorý obsahuje 36 boosterov. Získate tak na celé balenia zľavu vo výške 35%! Navyše, ak sa u nás zaregistrujete a využijete výhody nášho vernostného systému, tak budete mať zľavu ďalších 5% na celý nákup. Nakoniec máte u tohto produktu poštovné úplne zadarmo!

6) Pokémon Black and White – Plasma Blast PCD Theme Deck – 12.46 €
K dostaniu sú 2 tematické Predkonštruované balíčky a to Solar Strike – Volcarona a Mind Wipe – Genesect.
Predkonštruované balíčky prinášajú začínajúcim hráčom presne to, čo potrebujú – už hotový balíček s ktorým si môžu zahrať, bez toho, aby potrebovali znalosti potrebné k stavbe z vlastných kariet. Neskôr môžete tieto balíčky vylepšovať podľa hráčovho uváženia, meniť tak ich stratégiu a učiť sa, ako si postaviť vlastný balíček. Každý farebný element v hre Pokémon má svoj vlastný štýl boja a jedinečné karty a pokemonmi, ktoré najlepšie spoznáte práve prostredníctvom predpripravených balíčkov. Každý taký balíček navyše obsahuje kompletné rýchla a prehľadná pravidlá, žetóny zranenia, papierovú herné podložku a krabičku na balíček, mincu a špeciálny kód vďaka ktorému získate ďalší balíček pre hranie na Pokémon TCG Online Trainer Challenge

Pokémon Black and White - Plasma Blast Booster Box  Pokémon Black and White - Plasma Blast PCD

7) Pokémon: A4 zberateľské album – Black and White – Plasma Blast – 9.13 €
Zberateľské Abumi formátu A4 s motívom novej edície Pokémon Black and White – Plasma Blast!
Pochytali ste už všetky Pokémonov? Teraz je uskladnite do slušivého albumu v duchu edície Pokémon Black and White – Plasma Blast. Karty budú v bezpečí a budete si ich môcť pohodlne prehliadať. Obsahuje 10 strán A4, na každej je deväť vreciek na karty. Obojstranne až pre 180 kariet!

8) Pokémon: A5 zberateľské album – Black and White – Plasma Blast – 7.04 €
Album na karty formátu A5 s motívom novej edície Pokémon Black and White – Plasma Blast!
Pochytali ste už všetky Pokémonov? Teraz je uskladnite do slušivého albumu v duchu edície Pokémon Black and White – Plasma Blast. Karty budú v bezpečí a budete si ich môcť pohodlne prehliadať. Obsahuje 10 strán A5, na každej sú štyri vrecká na karty. Obojstranne až pre 80 kariet!

Všetky produkty sady Pokémon BW: Plasma Blast sú v predaji od 14.8.2013. Neváhajte a kúpte sebe alebo Vášmu dieťaťu pekný pokémon sortiment.

Okrem skvelých cien na vás čaká dodanie cez slovenskou poštu s poštovným zadarmo pri nákupe nad 63€ a vernostný systém, vďaka ktorému získate 5% z hodnoty objednávky späť na váš účet a môžete tak mať ďalšie objednávky podstatne lacnejšie!

Neviete presne aké balenie kúpiť sebe alebo svojmu dieťaťu? Skúste si prečítať článok Karty Pokémon – čo kúpiť do začiatku? a snáď v ňom nájdete odpovede na vaše otázky.

Prečo nakupovať v eshope Veselý drak?

  •     Tovar s dostupnosti skladom je NAOZAJ skladom
  •     Vernostný program, ktorý Vám zlacňuje Vaše ďalšie nákupy
  •     Doručenie objednávok po celej SR do 1 pracovného dňa od vyexpedovania
  •     Pri objednávke nad 1500, – Sk poštovné zadarmo
  •     Výber z 3 druhov platieb vrátane expresné platby cez Paypal a Moneybookers
  •     Zasielame zásielky aj na Slovensko
  •     Vždy aktuálna ponuka noviniek
  •     Veľmi výhodné ceny oproti nákupu v kamennom obchode
  •     Vlastníme certifikát „overené zákazníkmi“ pre SR a „overený obchod“ pre SK

Veríme, že Vás aktuálna ponuka zaujme prip sa poďte pozrieť k nám do eshopu na ďalšie produkty, ktoré ponúkame.

Categories: Pokemon novinky

Zanechať komentár

*