Karty Pokemon

Pravidla, novinky a produkty hry Pokémon

Publikoval cmus2 On Červenec - 9 - 2013 0 Comment

Dnes Vám prinášame exkluzívny rozhovor so slovenským hráčom Kristiánom Hodasem, ktorý v júni triumfoval na majstrovstvách republiky a v auguste ho čaká premiérová účasť na majstrovstvách sveta v kanadskom Vancouveri. V článku sa dozviete tiež napríklad jeho víťazný majstrovský decklist a ako sa na veľký turnaj pripravuje. Príjemné čítanie!

Ahoj! Môžeš sa čitateľom trochu predstaviť?
Volam sa Kiko (kikino) Hodas, mam 15 rokov 5 mesiacov a 13 dni. Som z Marianka, je to taká riť pri Bratislave. Mam krvni skupinu B-a pocuvam K-Pop.

Čo považuješ za svoje doterajšie najväčšie úspechy v kariére hráčov pokémon?
Medzi moje najväčšia úspechy Radujte ľan prvé miesto na Nats v senior keďže toto bolo moje prvé Nats inač by som ich mal viac samozrejme.

Ako dlho hráš PKM a ako si sa k nim dostal?
Hrajem to odvtedy čo vyšla edícia Hgss: Triumphant, neviem koľko to je vypočítajte si to xD. Dostal som sa k tomu náhodou keď som videl na stránke Brloh koment ku nejakému PCDcku čo napísal Tomino Valdner, potom som si ho pridal na fb a tak to začalo.

Prečo si na majstrovstvách zvolil TDK? Väčšinu sezóny si odohral s Hydreigonem, čo ťa viedlo k zmene balíčka?
To nie je TDK to je Plasma xD. Hydreigona som prestal hrať odvtedy čo vyšla Lugia, Najprv som ju hral s Darkraiom a Sableyom, keď vyšla Plasma Freeze tak som si urobil úplne iný deck a potom som to len dolaďovali.

2 Kyurem PF
3 Lugia EX
4 Deoxys EX
3 Thundurus EX
1 Absolu
2 Ultra ball
3 Plasma ball
1 Scramble switch
3 PlusPower
3 Colress machine
4 Juniper
2 N
2 Colress
4 Switch
2 Skyla
4 Catcher
1 Shadow Triad
4 Lightning energy
4 Plasma energy
4 DCE
4 Prism energy

Povedal by si, že tvoja víťazstvo môže prispieť k rozvoju PKM na slovenský a nalákať nových hráčov?
Neovplyvni to nič dosť ľudí vie že som vyhral Nats ale nezačne kvôli tomu hrat Ptcg

Ako by si zhodnotil vašu turnajovú scénu? Je niečo, čo by si rád zmenil?
Hráči zo Slovenska si občas sťažujú, že turnaje sú sústredené iba do jedného mieste a navyše ich je po malú, myslíš, že sa toto dá nejako zmeniť?

Mohlo by byt viac turnajov xD. Je aj docela odveciod veci zo na slovenský mame všetky turnaja v Trnave lebo je trochu odveci chodiť na nejaký battleroad niekam do Trnavy. Ešte by som rád zmenil to že by som Pazdymu zakázal hrať lebo odradzuje veľa hráčov a je to mutant.

Čo očakávaš od MS, s kým pôjdeš a plánuješ nejako špeciálne trénovať? Rozmýšľal si už aj o balíčku?
Očakávajú od MS veľa: D. To s kým pôjdem je tajne. Plánujte špeciálne trénovať chcem sa dobre pripraviť, deck som zvolil ten iste čo som hral na Nats ľan s par úpravami.

Poznáš Pokemon Guru? V čom by si považoval silné a naopak slabé stránky PG?
Pokemon guru moc nepoznám, občas čítam reporty ale to je tak všetko takže neviem to moc posúdiť.

Chcel by si ešte niečo našim čitateľom odkázať? :-)
Chcel by som všetkým vzkazat nechaj začnem počúvam K-Pop, pomáha to; D.

Bonus:
 Minulý víkend som bol na turnaji v Milane čo organizovala jedna liga PKM liga. Dostal som sa k tomu tak že som hľadal na netě výsledky Talianskych Nats a našiel som si na fb výhercov Nats v masteroch (Alessandro Cremascoli), pridal som si ho a napísal mu kto som, odkiaľ som, že som vyhral Nats u nás a opýtal som sa ho či by sa nechcel stretnutiu a zahrať si. On mi odpísal stým že jeho liga organizuje turnaj s grillparty a pozval ma naňho, tak som povedala že prídem a potom som naňho naozaj prišiel: D. Keď som tam prišiel bol som jeden z prvých, začínala to o 3. ale naozaj sme začali asi o pol 5. xD nahodil mena hľa pop id do tomu a začalo sa hrať. Boli 3 kolesá všetky hry som vyhral a tým som vyhral hľa turnaj ale nič som nedostal Lebi to bol ľan priateľský turnaj: D. Skoncilk to asi 8. a potom sa išlo grilovať, chvíľu som sa s nimi rozprával o PKM veciach a tak ale o tom sa mi pišať nechce toto neni report xD.

Ďakujeme za rozhovor

Categories: Pokemon novinky

Zanechať komentár

*