Karty Pokemon

Pravidla, novinky a produkty hry Pokémon

Publikoval cmus2 On Srpen - 9 - 2013 0 Comment

Tesne pred vypuknutím očakávaného Majstrovstvá sveta v Pokémon 2013 Vám ešte prinášame pravdepodobne posledný z rozhovorov, tentoraz s druhým zástupcom kategórie Juniors a víťazom československého majstrovstvá – Ondrejom Kujalem.

Ahoj, mohol by si sa našim čitateľom tradične predstaviť? :-)
Ahoj, volám sa Ondra a je mi jedenásť rokov. Pokémony hraju turnajový ešte len tri roky a za svoj najväčší úspech považujem minulé majstrovstvá sveta, na ktorom som sa prebojoval medzi najlepších šestnásť a vyrovnal tak úspech Honzu Zimmera z roku 2011.

Vyhral si majstrovstvá republiky druhýkrát v rade, čo je skvelý výkon! Prezradíš nám ako a s kým trénuješ na veľké turnaje?
Na veľké turnaje trénujem s Tomášom „bigben“ Just, ktorý ma, rovnako ako Honzu a pár ďalších seniorov z našej ligy veľmi kvalitne pripravuje.

Druhýkrát ideš zaslúžene na MS. S kým sa do Kanady vydávaš a chystáš sa tam tiež niečo navštíviť?
Poletí so mnou mama. Chceme sa prejsť na bicykli v Stanley Parku a prejsť sa po mostoch pri zálive False Creek. A ak ostane čas, urobíme si výlet do hôr.

Máš už vybrané, čo budeš hrať a prípadne prečo? Ako vidíš balíky vo svojej kategórii Juniors?
Videl by som to na niečo temného, ​​ale ešte to nechávam otvorené. V junioroch sa nebude hrať nič iné ako plazma a Blastoisové.

Vráťme sa myšlienkami do Česka, navštevuješ nejakú ligu? Myslíš, že sú ligy pre hráčov užitočné?
Tak určite sú ligy veľmi dôležité. Ja by som dnes bez Tomáša ani nevedel, že sa Pokémoni hrajú organizovane. Každému nováčikovi by som odporúčal pravidelne navštevovať nejakú ligu, pretože len tam sa naučí všetkému, čo je potrebné vedieť a poznať.

Na ktorých turnajoch sa s tebou môžu hráči stretnúť? Vyrážaš niekedy za hraním Pokémonov aj do zahraničia?
Iné turnaje v zahraničí než MS som zatiaľ nenavštívil. Hráči ma môžeš stretnúť na takmer každom pražskom turnaji aj na niekoľkých väčších mimopražských.

Vďaka za odpovede, chcel by si ešte niečo čitateľom odkázať?
Ďakujem za prečítanie tohto rozhovoru a pevne verím, že mne a všetkým ostatným z našej výpravy budete držať palce!

My palce držať samozrejme budeme! A čo vy? :-)

Turnaj Majstrovstvá sveta môžete sledovať od 9. augusta naživo na hlavnej stránke Pokémon Guru a tiež na stránke na Facebooku.

Categories: Pokemon novinky

Zanechať komentár

*