Karty Pokemon

Pravidla, novinky a produkty hry Pokémon

Publikoval Erich On Prosinec - 5 - 2019 0 Comment
Chceli by ste urobiť radosť nejakému zberateľmi pokémon kariet z vášho okolia, ale neviete si rady? Potom je tento článok práve pre vás. V ňom vás prevedieme všetkými rôznymi produktmi, ktoré potešia každého, či už je to ostrieľaný hráč, alebo začiatočník. V spolupráci s eshopom Veselý drak sme pripravili prehľad vecí, ktoré každý hráč Pokemon s radosťou uvidí pod stromčekom.

Ako vyberať

S novými produktmi, ktoré pravidelne vychádzajú je vždy na čo sa tešiť a hlavne to umožňuje široký výber, kedy si každý príde na svoje. Pred vyberaním samotného darčeka je ale treba zistiť, či je obdarovaný úplný začiatočník, alebo sa naopak zúčastňuje turnajov. Existujú ale aj produkty, ktoré zaručene urobia radosť úplne všetkým.

Ak si chcete o jednotlivých typoch produktov prečítať detailnejšie informácie, môžete si prečítať napríklad tento článok.

Booster balíčky

Každého hráča baví otvárať boostery. Tento kompaktný balík obsahuje 10 náhodných kariet z jednej edície. Pri otváraní môžu mať hráči šťastie a naraziť na skutočne vzácne a cenné karty. Ak neviete, aký booster vybrať, tak na e-shope Veselý-Drak.cz sú produkty vždy radené od najnovšieho po najstaršie. Balíčky z najnovšej edície tak ľahko nájdete úplne hore.

Plechovky Pokémon

Tento skvelý produkt ukrytý v štýlovej plechovej v sebe ukrýva niekoľko boosterov a vysoko žiadaného Pokémona GX alebo EX. Vďaka dobre vyzerajúcemu prevedenie je plechovka ideálnym darčekom pod stromček.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Collectors Chest

Zberateľský kufrík je úplnou novinkou. Je plný drobných doplnkov ako sú samolepky, bloček, mini album, ceruzky, lesknúce sa foilové karty obľúbených Pokémonov ako sú Mewtwo, Pikachu a Charizard. K tomu všetkému nesmie chýbať boostery!

Prémiové produkty

Silní Pokémoni zaručene poteší každého hráče a medzi tie najsilnejšie patria: Pokémoni GX, EX. Novinkou sú potom TAG Team Pokémoni-GX. Tieto karty nájdete v špeciálnych GX boxoch a v zberateľskej kolekcii. V každom z týchto balení sa ukrývajú Booster balíčky a špeciálne veľká Jumbo karta, čo je zväčšená karta Pokémona GX / EX. Pokémon Tag Team Generations Premium CollectionTAG Team Pokémonom GX bol zasvätený rok 2019.

Dvaja z nich sú k dostaniu v Pokémon Tag Team Generations Premium Collection. V tomto balení sa nachádza aj herné podložka a veľa Booster balíčkov.

Pokémon pre začiatočníkov

Pre úplné začiatky je najvhodnejšie vopred pripravený balíček PCD – Theme deck. V tom je obsiahnuté všetko, čo je potrebné k prvému hrania a je to skvelý pomocník s prvými krôčikmi v tejto hre. Je na výber z niekoľkých rôznych variantov. Pre hru dvoch hráčov je potrebné zaobstarať dve štartové PCD, aby mal každý jeden balíček.

Pokémon Lets Play Theme Deck

Pikachu a Eevee sú univerzálne obľúbení roztomilí Pokémoni. Ich balíčky vám však ukážu, že nie sú len na okrasu, ale vie sa aj poriadne biť. V oboch baleniach s balíčkami pripravenými priamo ku hraniu sú aj doplnky navyše a to podložka, žetóny a krabička na karty.

Darčeky pre pokročilejších hráčov

Elite trainer box sú špeciálne krabičky, s ktorými získate 8 doplnkových Boosterov a k tomu navyše obaly, kocky a žetóny. Všetko je uchované v parádnej krabici, ktorá je ideálna k uchovávanie zbierky kariet. Je to skvelý darček, ktorý toho za svoju cenu má veľa čo ponúknuť.

Booster box je potom veľké balenie boosterov, kedy vás 36 Boosterov vybrané edícia vyjde lacnejšie, než by ste ich kupovali zvlášť. V tejto krabici máte zaručenú vzácne a silné pokemonmi a získate veľa nových kariet do zbierky.

Príslušenstvo k Pokemon

Žiaden hráč sa nezaobíde bez albumu, v ktorom by svoju zbierku prechovával. Môže ju takto ľahko prepravovať a potom ich ukazovať kamarátom a meniť karty s ďalšími hráčmi. Obaly na karty potom zaisťujú, že si cenné karty uchovajú svoju hodnotu a nezničí sa. Každý hráč tiež ocenia krabičku na balíky, alebo rôzne herné podložky, na ktorých môže bezpečne hrať, bez toho aby si karty umazal.

Zberateľské album – Sun and Moon – Cosmic Eclipse

Napríklad toto luxusné album s tematikou najnovšou edície Cosmic Eclipse urobí určite obdarovanému veľkú radosť. Obsahuje 14 strán a je možné do neho umiestniť až 252 kariet.

Záverom

Dúfame, že bol článok poučný a že vám napríklad pomohol vybrať ten pravý darček pod stromček práve pre vášho blízkeho. Ak by ste si aj tak neboli istí, môžete zabrúsiť do e-shopu Veselý-Drak kde u konkrétnych produktov nájdete štítok „odporúčame“, ktorý vás upozorní na obľúbené produkty. Týmto sa lúčime a prajeme vám šťastné a veselé sviatky.

Categories: Pokemon novinky

Zanechať komentár

*