Karty Pokemon

Pravidla, novinky a produkty hry Pokémon

Publikoval Erich On Únor - 4 - 2020 0 Comment
 Prehľad produktov novej edície Sword and Shield

Už čoskoro vychádza nová Pokémon edícia Sword & Shield. Pre-release turnaja sa už konali a tak už mali hráči možnosť sa k novým kartám dostať. Oficiálny dátum vydania je však stanovený na piatok 7. februára, kedy bude prvá možnosť si zakúpiť produkty z tejto edície. Teraz vás čaká prehľad všetkých noviniek, vo kerých budete môcť nájsť nové karty z edície Sword & Shield.

Edícia Sword & Shield nám prinesie nielen nové Pokémonov V, ale okrem iného sa môžete tešiť na novú mechaniku VMAX! Rozbor novej edície a predstavenie V kariet nájdete TU. Edícia je úvodným setom pre celý nový blok. Ide teda o novinky, ktoré ovplyvnia kartovú hru na niekoľko nasledujúcich rokov.

Teraz nasleduje prehľad produktov z ktorých všetky je možné si predobjednať na internetovom obchode

Veselom drakovi.

Boostery a Booster Box
Stavebným kameňom každej edície sú tradičné Booster Packy. Tie obsahujú 10 náhodne namiešaných kariet z novej edície.

Pre hráčov, ktorí by chceli kúpiť viac boosterov so zvýhodnenou cenou sú tu potom Booster Boxy. Tie obsahujú 36 Boosterov danej edície a pri ich rozbaľovaní určite narazíte na veľa silných a vzácených kariet.
Check Lane Blister + 3-Pack Blister
Ďalším produktom obsahuícím Boosters zo Sword & Shield je Check Lane Blister a 3-Pack Blister.

Check Lane Blister obsahuje jeden Booster, mincu s Hydreigonem a foilovou promo kartu Wooloo alebo Gossifleur.

3-Pack Blister potom v sebe ukrýva 3 Boostery. Toto balenie tiež obsahuje mincu s Garchompem a holografické Black star Promo Galarian Ponyta alebo Morpeko.

PCD Theme Deck

Theme decky sú vhodný produkt pre začínajúcich hráčov a v edícii Sword and Shield prichádza celkom v troch prevedeniach: Theme Deck s Pokémonom Rillaboom, ohnivý Theme Deck s Cinderacem a vodné PCD s Pokémonom Inteleon.

Elite Trainer Box
Na čo sa môžem fanúšikovia Pokémon kartové hry naozaj tešiť je Elite Trainer Box! V tomto darčekovom balení môžete nájsť 8 Boosterov, 65 obalov s motívom legendárneho Pokémona Zacian alebo Zamazenta, hádzací kocku, kocku pre značenie poškodenia, akrylové žetóny pre popálenie a otravu, 45 energiou, poradovníky a brožúru k edícii a to všetko ulžené v krásne ilustrované krabici .

Alba a obaly
Teraz už máte prehľad, o všetkých kartových novinkách z edície Sword and Shield. K dostaniu však tiež budú nové albumy, do ktorých budete môcť svoje zberateľské kúsky uložiť. Značka Ultra Pro ako vždy s novou edíciou vydáva albumy v motívoch Sword and Shield. K dostaniu bude napríklad mini zberateľské album, ku ktorému je ako bonus pribalený Booster.

V doplnkových Booster balíčkoch edícia Sword & Shield nás čaká množstvo nových Pokémonov V a 4 obrovskí Pokémoni-VMAX. Je to prvá príležitosť sa dostať k novému typu kariet a zaradiť ich do vášho balíčku! Nová edícia vychádza v piatok 7. 2. 2020. Už teraz máte možnosť si ich předobjendat na e-shope Veselom Drakovi.

Categories: Pokemon novinky

Zanechať komentár

*