Karty Pokemon

Pravidla, novinky a produkty hry Pokémon

Publikoval cmus2 On Listopad - 9 - 2017 0 Comment

Nemáte zatiaľ žiadne karty? Ako túto situáciu teda vyriešiť najlepšie z pohodlia domova? Jednoducho! Kúpte si tzv. Predkonštruované balíčky, tj. PCD. Pestrú ponuku predstavených balíčkov nájdete na našom eshope www.vesely-drak.sk.  Ak si nie ste istí, mnoho recenzií nájdete na našom webe Pokemon Guru. Na pokémon-guru.cz tieto balíčky pravidelne rozoberáme, preto nezabudnite stránku preskúmať.  A ak si naozaj nebudete vedieť rady, pokojne sa spýtajte na našom facebooku Vesely drak.

Čo to vlastne ten PCD je? Predkonštruované balíčky prinášajú začínajúcim hráčom presne to, čo potrebujú – už hotový balíček s ktorým si môžu zahrať bez toho, aby potrebovali znalosti potrebné k stavbe z vlastných kariet. Neskôr môžete tieto balíčky vylepšovať podľa hráčovho uváženia, meniť tak ich stratégiu a učiť sa, ako si postaviť vlastný balíček. Každý farebný element v hre Pokémon má svoj vlastný štýl boja a jedinečné karty a pokemonmi, ktoré najlepšie spoznáte práve prostredníctvom predpripravených balíčkov. Každý takýto balíček navyše obsahuje kompletná rýchlá a prehľadná pravidlá a žetóny zranenia.
PCDCrimsonInvasion
Čo teda v celom PCD balení nájdete?
- 60 kartové balík pripravený ihneď k hre
- papierovú krabičku na balík
- žetóny zranenia, otravy a zapálenia
- mincu
- herné podložku
- pravidlá + cardlist

Na obrázku je PCD z edície Crimson Invasion

Ak už nejaký PCD máte a chcete svoj balíček obmeniť o ďalšie karty, tak máte možnosť si kúpiť booster – tzv. Doplnkový balíček. Booster obsahuje 10 náhodných kariet. Pokemon boostery sú určené hráčom, ktorí už zvládnu postaviť svoj vlastný balíček. Obsahujú náhodne namiešané karty, ktoré môžu priniesť hráčom úplne nové možnosti v budovaní balíka i stratégií. V boosteroch môžu hráči nájsť aj špeciálne metalické karty.
Boostery môžete kúpiť jednotlivo po kusoch alebo v Pokemon booster boxe / displayi, ktorý obsahuje 36 boosterov. Získate tak na celé balenie určitú zľavu než pri kúpe jednotlivých boosterov. Ďalej v našom eshope Veselý drak k vybranému booster box dostanete zadarmo jeden z Vami vybraných darčeka a to: obaly na karty, krabička na balík alebo krabice na karty.

Na obrázku sú boostery z edície Crimson Invasion
CrimsonInvasionBooster

Ako ďalšia možnosť sa ponúka odkúpenie jednotlivých kariet priamo od hráčov, kedy hodnota týchto kariet môže u rôznych zberateľov kolísať. Odporúčam sa poradiť s vedúcim ligy, či od tohto dobrodinca rovno niektoré karty odkúpiť. Získate tak prehľad o cenách a budete sa tak pri ďalšom obchodovaní a smene lepšie orientovať.

Zaujímavou možnosťou je kúpiť jedno zo špeciálnych balení:

Pokémon Window Tins – špeciálne darčekové balenie Pokemonov obsahujúce 4 rôzne boostery a špeciálne promo kartu. To všetko je zabalené v krásnej plechovej krabičke, ktorú tak možno použiť ako škatuľku na balík / karty.

Na obrázku je Pokémon – Mysterious Powers Tin – Marshadow GX
Pokemontin

Three pack blister – balenie obsahuje 3 boostery aktuálnej edície, 1 promo kartu (bývajú 2 druhy) a herné mincu.
Príkladový obsah balenia Pokémon XY Ancient Origins Three Pack:

- 3 boostery sady XY: Ancient Origins
- promo karta (výber z 2)
- herné mince

Na obrázku sú Pokémon Sun and Moon – Burning Shadows 3 Pack Blister
3PackBlister

Check Lane Blister – Malé darčekové balenie obsahujúce booster aktuálne sady, promo kartu a mincu

Pokémon -  Trainer Kit CZ – Základný balíček pre začínajúcich hráčov.
Táto súprava je určená pre začínajúcich hráčov a ponúka jednoduchý vstup do sveta kartovej hry Pokémon. Všetky karty obsahujú jednoduché schopnosti a základné funkcie tak, aby bolo zoznámenie sa s hrou pre hráčov čo najrýchlejší a pritom bola zachovaná vysoká hrateľnosť.

Na obrázku je

Štartové balenie pre dvoch začínajúcich hráčov, ktoré vám umožní ľahko a rýchlo preniknúť do sveta Pokémon!

Tento set obsahuje:
- dva 30tich kartové balíčky
- jeden 10tich kartové doplnkový balíček (booster) sady Black & White
- dve metalické karty (každá v jednom balíku)
- sprievodcu hrou pre každý balíček
- rozsiahla ilustrovaná pravidlá
- podložku k hre obsahujúce tipy pre hru
- žetóny zranenia a špeciálnych vlastností
- herné mincu
- obrázkovú papierovú krabičku na balík
- česká pravidlá

S otázkami ohľadom sortimentu prípadne čímkoľvek čo budete mať na srdci sa môžete obrátiť na náš eshop mail: eshop@vesely-drak.cz

Prajeme vám veľa radosti, úspechu a nových kamarátov s kartovou hrou Pokémon. Majte na pamäti, že všetok Pokémon sortiment za tie najlepšie ceny nájdete na eshope Veselý drak. Eshop, ktorý vám dá vždy niečo navyše!

Váš Hrajpokemon.sk

Categories: Pokemon novinky

Zanechať komentár

*