Karty Pokemon

Pravidla, novinky a produkty hry Pokémon

Publikoval cmus2 On Duben - 15 - 2019 0 Comment

V máji sa objaví na trhu 83. série Pokémon kartičiek s názvom Unbroken Bonds a v článku nájdete prvé informácie, čo sa dá od tejto série očakávať.
One1

Zdravím čitatelov pokémon Guru.
Nová séria Unbroken Bonds (v Japonsku známa Ako Double Blaze, ktora tam vyšla 01.03.2019) už je predo dvermi a pojdeme sa teda na ňu trošku bližšie pozriet. Séria bude pravdepodobne obsahovať 214+ karet (pravdepodobne k nim este pribudnú ai nejaké secret rares), v ktorych sa objavia okrem nových Pokemonovou, GX Pokemonovou, Tag Team GX Pokemonovou, trenérovho, Item karet, Ako ai Ďalšie štadiónom …

Pokemon Unbroken Bonds booster

Unbrokenbonds Booster

Pokémon Sun and Moon – Unbroken Bonds Collectors Album

two2

Unbroken Bonds je v poradí už desiatou Hlavnou Expanzia série Sun & Moon z Pokémon TCG. Je založená Predovšetkým na Pokémonoch Ultra Sun a Ultra Moon, ktore patríte do generáciám VII Pokemonovou. Anglická Expanzia sa uvoľní do predaja 3. mája 2019, avšak pred tím bude samozrejme možnosť predobjednávky vsetkych produktov prostredníctvom partnerského e-shopu Veselý Drak.

Hviezdou série maju hoci Pokémoni Reshiram and Charizard Tag Team GX, Ktory s 270 HP a skvelým útoky rozhodne stojí za pozornosť. Spolu s novým ohnivým štadiónom zaujmú určite v metagame solídnych miesto.

Pokémon Sun and Moon – Unbroken Bonds 3 Pack Blister

three3

Oficiálny release séria Unbroken Bonds je naplánovaný na 03.05.2019, a teda máj (máj) bude Mať o ďalší „sviatočný“ deň naviac. A čo nás v sérii teda predbežný čaká? Aki Pokémoni?

four

Samozrejme sa do popredím dostane hlavne oheň, no kovová Pokémoni Dostaneme posilu v podobe Meltana s Lucariom Tag Team GX či fairy Pokémoni v podobe Sylveona s Gardevoirou Tag Team GX. V PCD balíčkoch sa objavia blesková Zeraora a psychický Mewtwo … Muk and Alolan Muk Tag Team GX pôsobia taktiez zaujimave a Honchkrow GX bude jednoznačne obrovskou posilou temných Pokemonovou.

Five

Na sériu samozrejme nemusíte cakat až do mája, pretoze uz v April (apríli) Vás čakajte ai populárno pre-release turnaja. Tie sa budem vykonávať v termínoch 20. – 28.04.2019. Promokarty aktuálne ešte nie su poznáme, ale predpokladá sa, že budem opátom Štyri rôzne a jednou z nich bude opát populárne ohnivný Pokémon. Na slovenskom očakávame pre-release turnaja v Bratislave, Pezinku a v Trnave, v Česku pravdepodobne v Prahe, Ostrave a Liberci, ale možno k nim pribudnú ai iné mestá.
Seven eight

Na záver mi dovoľte pripomenutie, že Unbroken Bonds vyjde oficálne 03.05.2019 a onedlho bude možné si túto skvelú sériami predobjednať v partnerskom e-shope Veselý Drak.
karol blšáku

Categories: Pokemon novinky

Zanechať komentár

*