Karty Pokemon

Pravidla, novinky a produkty hry Pokémon

Publikoval Erich On Červenec - 23 - 2019 0 Comment

V novej Pokémon edícii Unified Minds sa okrem nových kariet z bloku Sun and Moon tiež môžeme tešiť na nové Tag Team Pokémonov-GX.

Letná edícia je už 11. edíciou zberateľskej kartovej hry Pokémon vychádzajúci v rámci bloku Sun and Moon. Tento set sa točí prevažne okolo psychických pokemonov. Je to spojenie 3 japonských edícií a to GG End, Sky Legends a Miracle Twin. Anglická verzia prekoná v počte kariet Lost Thunder, ktorý obsahoval 210 kariet. Nová edícia ich totiž bude obsahovať 230.

Produkty

Aj keď je vydanie ešte ďaleko, už poznáme obsah i vzhľad nových produktov. Bielo-fialový dizajn dáva tušiť, že hlavným zameraním budú Psychický pokémoni.

Check Lane Blister obsahuje mincu s Empoleonem a holografickou promo kartu Pikachu alebo Sudowoodo. Je to tretia edícia, ktorá v 1-Pack Blisteru ukrýva Holo Pikachu, ktoré má v každom sete iný obrázok.

Ako je zvykom aj táto edícia obsahuje 3 Pack Blister. Trojbalení od Unified Minds majú mince s Rowle a holografické Black star Promo Vikavolta alebo Stakataku. Tieto Pokémonov bolo možné získať už v Boosteroch predchádzajúcej edície Unbroken Bonds.

Čo sa PCD Theme decků týka, prvý je venovaný psychickým Pokémonom a legendárnemu Necrozmovi. Druhý Theme Deck s Dragonitem bude bojovať s pomocou vodných, bleskových a dračích Pokémonov.

Tag Team Pokémoni-GX

Zatiaľ je potvrdených 8 nových Tag Team Pokémonov-GX. Mew & Mewtwo-GX, Garchomp & Giratina-GX a na Raichu & Alolan Raichu-GX. Títo traja párovo Pokémoni by mali byť najsilnejší GX z edície Unified Minds.
Kompletný zoznam všetkých kariet z edície Unified Minds nájdete tu.

Dátum vydania

Unified Minds bude oficiálne vydaná a zároveň tiež v predaji od 2. augusta 2019. Už v tejto chvíli sa ale konajú pre-release turnaja. Pred uvítaním novej edície nás ešte čaká špeciálna kolekcia s Blastoise-GX a figurková kolekcie s Reshiram & Charizard-GX. Ak máte o niektorý zo spomínaných produktov záujem, môžete si ho predobjednať na partnerskom e-shopu Veselý-Drak.sk.

Categories: Pokemon novinky

Zanechať komentár

*