Karty Pokemon

Pravidla, novinky a produkty hry Pokémon

Publikoval Erich On Říjen - 30 - 2019 0 Comment

Pokémon edícia Cosmic Eclipse

Už o pár dní 1. novembra bude vydaný rozširujúci set s názvom Cosmic Eclipse. Prvé karty tejto edície bolo možné získať už na Pre-release turnajoch. V tomto článku sa podrobnejšie pozrieme na produkty, ktoré sa už od piatku dostávajú do predaja.

V rámci rozšírenia Cosmic Eclipse, ktoré vychádza začiatkom novembra, sa môžete tešiť nielen na obľúbené Tag Team Pokémonov-GX, ale aj klasické Pokémonov-GX a hlavne úplne novú hernú mechaniku TAG Team Supporter! Pozrite sa na predstavenie všetkých nových GX kariet tu.

Bude sa jednať o najväčší set v histórii celej hry Pokémon. Bude obsahovať špeciálne Foilové karty Pokémonov s ich trénermi. Spolu oznámením novej edície však prišlo aj banovanie kariet vo formáte Expanded.

Teraz už sa ale pôjdeme podrobnejšie pozrieť na všetky vychádzajúce produkty, na ktoré sa v rámci rozšírenia môžete tešiť a ktoré si môžete zakúpiť na e-shope Veselý drak.

Cosmic Eclips – Boosters a Booster Box

Základným produktom sú ako vždy doplnkové Booster Packy. Tie v sebe ukrývajú 10 náhodných kariet z edície. Na obrázku boosterov potom budú k videniu Tag Team Pokémoni z Cosmic Eclipse: Solgaleo & Lunala-GX, Arceus & Dialga & Palkia-GX, Blastoise & Piplupa-GX a Togepi & Cleffa & Igglybuff-GX.

Najväčším samostatným produktom je potom Booster Box, ktorý obsahuje 36 doplnkových Boosterov.Za zvýhodnenú cenu, než keby ste kupovali boostery jednotlivo sa tak môžete dostať k množstvu silným a vzácnymi Pokémonom z edície Cosmic Eclipse.

Check Lane Blister a 3-Pack Blister

Ďalším produktom obsahujúce boostery Cosmic Eclupse je Check Lane blister a 3-Pack Blister. V Check Lane blister sa nachádza jeden booster, mince s Lucario a foilová promo karta Mismagius alebo Terrakion. Mismagius je špeciálny Promo karta a Terrakion je Pokémon z novej edície Cosmic Eclipse. Tri doplnkové Boostery nájdete v 3-Pack Blister. V balení sa nachádza jedna mince s KOMMA-o a holografické Black star Promo Victiny alebo Celebi.

PCD Theme Decky

K dostaniu budú aj na hranie pripravenej Theme Decky. Tento produkt je vhodný pre hráčov, ktorí sa hrou začínajú. Jeden Theme Deck sa bude točiť okolo Pokémona Groundom a druhý bude s vodným témou a Pokémonom Kyogre.

Elite Trainer Box

Obľúbený Elite Trainer Box je darčekové balenie vhodné ako pre hráčov, tak zberateľov. Vnútri nájdete 8 Boosterov vybrané edície a naviac 65 obalov s motívmi Arceus & Dialga & Palkia, hádzací kocku, kocku pre značenie poškodenia, akrylové žetóny pre popálenie, otravu a GX útok, 45 energiou, poradovníky a brožúru k edícii. To všetko v krásnej krabici.

Elite Trainer Box z novej edície Cosmic Eclipse vychádza s motívom Tag Team tria Arceus & Dialga & Palkia. Vďaka vychytanému vzhľadu a naditému obsahu sa jedná o skvelý darček, ktorý prinesie určite veľa radosti a hlavne kariet z novej edície.

Ďalšie produkty

Nesmieme tiež zabudnúť na nové produkty, ktoré vychádza spolu s novou edíciou. Značka Ultra Pre prináša tematická albumu na Pokémon karty. Album o rozmere A5 bude mať na obrázku Tag Team Solgaleo & Lunala a Togepi & Cleffa & Igglybuff. Očakávať môžeme tiež aj vreckový mini album na motívy Arceus & Dialga & Palkia. V balení Mini albumu nájdete tiež jeden doplnkový Booster balíček Cosmic Eclipse.

Noví TAG Team Pokémoni-GX

V doplnkových Booster balíčkoch edície Cosmic Eclipse nás čaká dokopy 9 nových TAG Team Pokémonov-GX a 7 klasických Pokémonov-GX. V tejto edícii sa s Pokémonov-GX stretneme naposledy, keďže od roku 2020 budú všetky edície spadať pod blok Sword & Shield, kde budú iba Pokémoni-V a mechanika V-MAX.  Toto je posledná édicia z bloku Sun & Moon. Je to teda posledná príležitosť o doplnenie vašej zbierky o Pokémonov-GX

V novej edícii je rozhodne na čo sa tešiť a na svoje si určite prídu nováčikovia, zberatelia aj skúsení hráči. Produkty z Cosmic Eclipse vychádza už v piatok 1. 11. 2019, ale nedočkavci si ich môžu si ich predobjednať na e-shope Veselý-Drak.

Categories: Pokemon novinky

Zanechať komentár

*