Karty Pokemon

Pravidla, novinky a produkty hry Pokémon

Publikoval Erich On Říjen - 2 - 2019 0 Comment

Pokémon Pale Moon GX Box – prehľad produktu

V tomto novom Pokémon-GX Boxu sa prvýkrát objaví TAG Team Trevenant & Dusknoir-GX. Balenie bude tiež obsahovať veľkú Jumbo kartu, 4 doplnkové Booster balíky a kód do Pokémon TCG Online.

Čo nájdeme v Pale Moon GX Boxu?

Väčšina GX Boxov sú si obsahom podobné. Hlavným rozdielom býva GX karta a zloženie doplnkových Boosterov. V každom GX boxe nájdeme boostery z iných edícií. Súvisí to aj s edíciou, ku ktorej bývajú vydané – obsiahnuté boostery bývajú z najnovšej edície.

Zloženie halloweenského Pale Moon GX Boxu:

Foilová promo karta Trevenant & Dusknoir-GX
Veľká Jumbo verzia tejto GX karty
4 boostery (2x SM Unified Minds, 1x SM Lost Thunder a 1x XY Steam Siege)
Kód do online hry na odomknutie karty Trevenant & Dusknoir-GX

Karta Trevenant & Dusknoir-GX

Trevenant & Dusknoir-GX je psychický TAG Team Pokémon-GX a bude unikátny pre Pale Moon GX Box a jeho výzor bude podkreslovat strašidelnú atmosféru Halloweenu 2019.

Popis karty:

Trevenant & Dusknoir-GX – Psychický – HP270
Basic Pokemon (TAG TEAM)

[P] [P] [P] Night Watch: 150 poškodenia. Vyber si 2 náhodné karty zo súperovej ruky. Súper je ukáže a zamieša si ich späť do balíčka.

[P] [C] + Pale Moon GX: Na konci súperovho ďalšieho kola, je brániaci Pokémon vyradený. Pokiaľ má tento Pokémon aspoň 1 extra psychikou energiu navyše (ako vyžaduje cena útoku), odhoď všetky energie zo súperovho aktívneho Pokémona. (Nemôžeš použiť viac ako 1 GX útok v priebehu hry.)

Ak je tvoj Tag Team vyradený z hry, súper si vezme tri karty odmien namiesto jednej.

Slabosť: Temnota (x2)
Odolnosť: súbojový (-20)
Cena za stiahnutie: 3

Vydanie môžeme čakať na Halloween 2019

Dátum vydania zbrusu nového Pale Moon GX Boxu je plánované k Halloweenu 2019. V predaji ho teda môžeme očakávať už od 25. 10. 2019. Iste sa bude jednať o úspešný GX Box. Nie je bežné, aby sa v tomto produkte nachádzal unikátny TAG Team Pokémon, ktorý nebol vydaný už skôr v inom produkte.

Ďalšie produkty, kde môžete nájsť TAG Tímy sú napríklad: Power partnership Tins alebo Reshiram & Charizard GX – Figure Collection Box. Tieto produkty môžete zakúpiť na Veselom drakovi.

Categories: Pokemon novinky

Zanechať komentár

*