Karty Pokemon

Pravidla, novinky a produkty hry Pokémon

Publikoval Erich On Říjen - 3 - 2019 0 Comment

Pokémon – Power Partnership Tins – predstavenie produktu

Pred nedávnom boli oznámené Pokémon Tins. Tieto špeciálne produkty sa sústredí na Pokémonov EX a GX. Je to jednoduchý spôsob, ako sa dostať k silnému Tag Team Pokémonovi-GX. Tentoraz nás čaká Mewtwo & Mew-GX, Lucario & Melmetal-GX a Garchomp & Giratina-GX.

 

Noví Tag Team Pokémoni-GX z Power Partnership Tins

Prvé Tag Team plechovky boli vydané 29. marca 2019 a obsahovali Pikachu & Zekrom-GX, Eevee & Snorlax-GX alebo Celebi & Venusaur-GX. Ďalších prírastkov sme sa dočkali na začiatku septembra.
Tieto plechovky tentoraz obsahovali Pokémonov Mewtwo & Mew-GX, Lucario & Melmetal-GX a Garchomp & Giratina-GX. Títo Tag Team Pokémoni z posledných dvoch edícií týmto dostali vlastné plechovky, ktoré obsahujú Full-Art Promo verzie ich kariet. Jedná sa o nový typ karty Special Full-Art, ktorý sa prvýkrát vyskytol v edícii Team Up. Niektoré z týchto Special Full-Art GX kariet možno nájsť v doplnkových boosteroch. Iné je zase možné získať iba skrze špeciálne produkty.

Čo budú Power Partnership Tins obsahovať?
V jednotlivých plechovkách sa skrýva:

• V každej Power Partnership Tin nájdeme jednu Tag Team-GX kartu (Mewtwo & Mew-GX, Lucario & Melmetal-GX alebo Garchomp & Giratina-GX)
• Štyri boostery (3 z bloku Sun and Moon a 1 z minulých edícií)
• Karta s kódom do online hry, ktorý sprístupní celý herný balíček s vybraným Pokémonom
• Kovový žetón pre značenie GX útoku s Tag Team grafikou

http://www.pokemon-guru.cz/obrazek/5d13609da4cc1/mewtwo-mew-lucario-melmetal-power-partnership-tin.jpg

http://www.pokemon-guru.cz/obrazek/5d13609da4cc1/garchomp-giratina-power-partnership-tin.jpg

http://www.pokemon-guru.cz/obrazek/5d13609da4cc1/lucario-melmetal-power-partnership-tin.jpg

Obsah týchto plechoviek je podobný minulým Tag Team Tins. Rozdiel je len v ponuke Boosterov a hlavné Promo karte. Produkt tiež navyše obsahuje GX žetón. Bližšie si vzhľad plechoviek môžete pozrieť v tomto videu s jej otváraním.

Tag Team Pokémoni-GX z Power Partnership Tins
Teraz sa bližšie pozrieme na tieto tri GX pokemonmi, ktorým boli plechovky zasvätené.

Mew & Mewtwo-GX

Psychický – HP270

Základné Pokémon (TAG TEAM)
Schopnosť: Perfection
Tento Pokémon môže použiť útok akéhokoľvek Pokémona-GX / EX z Bench alebo z Discard Pílu. (Pre použitie jeho útoku je za potreby zodpovedajúce množstvo a typ energiou.)
[P] [P] [C] + Miracle Twin GX: 200 poškodenia. Pokiaľ má tento Pokémon aspoň 1 extra energiu navyše (ako vyžaduje cena útoku), Uzdrav všetky zranenia zo všetkých tvojich Pokémonov. (Nemôžeš použiť viac ako 1 GX útok v priebehu hry.)
Keď je Tag Team vyradený z hry, súper si berie 3 karty odmien namiesto jednej.
Slabosť: Psychická (x2)
Odolnosť: Nič
Cena za stiahnutie: 2

 

Garchomp & Giratina-GX

Dračí – HP270
Základné Pokémon (TAG TEAM)
[C] Linear Attack: Útok udelí 40 zranenia do jedného z nepřátelových Pokémonov na bench. (Bez uplatnenie slabosti a odolnosti.)
[P] [F] [C] Calamity Edge: 160+ zranenia. Pokiaľ súperov aktívny Pokémon má už na sebe nejaké poškodenie, tento útok udelí o 80 zranenia viac.
[P] [P] [F] + GG End GX: Zahoď jedného nepriateľského Pokémona. Pokiaľ má tento Pokémon aspoň 3 extra energie navyše (ako vyžaduje cena útoku), zahoď takto 2 súperovej Pokémonov namiesto jedného. (Nemôžeš použiť viac ako 1 GX útok v priebehu hry.)
Keď je Tag Team vyradený z hry, súper si berie 3 karty odmien namiesto jednej.
Slabosť: Vili (x2)
Odolnosť: Nič
Cena za stiahnutie: 3

Lucario & Melmetal-GX

Oceľový – HP260
Základné Pokémon (TAG TEAM)
[C] [C] Metal Fist: 50 poškodenia. Nájdi si v balíčku jednu oceľovú energiu a priraď ju k tomuto Pokémonov. Balíček zamiešaj.
[M] [M] [C] [C] Heavy Impact: 150 poškodenia.
[C] + Full Metal Wall GX: Až do konca hry dostávajú všetci tvoji ocele Pokémoni o 30 menšie poškodenie zo súperovho útoku. (Po uplatnení slabosti a odolnosti). Pokémon aspoň 1 extra energiu navyše (ako vyžaduje cena útoku), zahoď všetky energie od súperovho aktívneho Pokémona. (Nemôžeš použiť viac ako 1 GX útok v priebehu hry.)
Keď je Tag Team vyradený z hry, súper si berie 3 karty odmien namiesto jednej.
Slabosť: Ohnivá (x2)
Resistance: Psychická (-20)
Cena za stiahnutie: 3

Záverom

Ak vás títo silní GX Pokémoni vydaní ako Full-Art promo karty zaujali, a chceli by ste svoje balíky posilniť o psychické duo Mewtwo & Mew-GX, či fascinujúce oceľové duo Lucario & Melmetal-GX alebo o hrôzu naháňajúce dračej duo Garchomp & Giratina-GX , môžete ich nájsť na e-shope Veselý drak.

Categories: Pokemon novinky

Zanechať komentár

*